Jdi na obsah Jdi na menu
 


Melatín

20. 7. 2009

#200# 14:00 zcela neplánovaně tato keš vyšla jako moje jubilejní, poté, co se mi včera nepodařilo odlovit některé jakrovky. Ale není co litovat, naopak, tušení, že tohle bude má nejlepší keš, se naplnilo.

Už samotný listing je paráda číst a co teprve odlov... Indicie jsem sbíral pred měsícem, tehdy jsem se krmil jahodama, dnes pro změnu maliny a ješte mám za kabeli lišek (hub). Nezoufejte, za chvíli budou ostružiny 
Krásná příroda, studánky, zurčící potok, mohutné stromy, klikatící se cesta ukryta ve stínu pred spalujícím sluncem... prošel jsem si kvůli jiným keším opět celou trasu. Po zdárném vyluštění souřadnic (někde jsem pouze odhadoval, např. u hrnečku, kde mudlomagor parkuje dodávku nalepenou k plotu, a ješte jednu stage s tím pařezem :)) ) jsem si připravil nákresy, které jsem samozřejme nechal doma, a tak bylo hledání dost dobrodružné. Krokoval jsem od Melatinu metry, které jsem si dobre nezapamatoval a vycházelo to vždy někam do strmého srázu a houští. Nakonec jsem přecijen našel přijatelné místo a posléze našel i krásnou keš. Vložil jsem tam tužky, aby bylo čím psát a vzal jsem si GC a rakouskou minci. Parádně jsem se projel na kole, samozřejme jsem toho měl málo a tak jsem ještě trajdal do večera po okolí Bílovic s cyklotlupou. Ale to je již jiný příběh. Super, super, super!