Jdi na obsah Jdi na menu
 


Bowling Valtice

28. 3. 2009

      Na dnešním bowlingu jsme opět pěkně poseděli a zahráli si. Alespoň jsme tak dokončili řeč, kterou jsme někteří začli včera po kině:-)). Kromě toho se probrali další věci a drby a utužili tak kolektiv.
     
Výsledky
v bowlingu byly slabší, prý za to můžu já se svými blbými pindy a vůbec už svou přítomností, ale podle mě za to může absence bechera a hlavně, hlavně je to rukama :))). Alespoň u některých.
Ze šampiónů nezklamal jedině Miloš, sice s odřenýma ušima v posledním kole, ale zachránil tak čest mužské části a břeclavské sekce zároveň. Ovšem jeho abnormální rozptyl může znamenat, že měl velmi slabou chvilku, nebo vzbudit podezření, že jeho vítězství bylo zcela náhodné:).
Majka
a Zdenula hluboko klesly, doufám jen v bowlingu; ostatní dámy si víceméně udržovaly svůj zdravý průměr. Ovšem absolutním vítězem se stala Zdenula; Jiřka opět potvrdila svou vyrovnanou osobnost a tak brněnská delegace odcházela s trimfem.
Nelze opomenout ani vynikající buchty od Verči a mřížky od Jiřky, čímž nám udělaly radost a nahradily tak zčásti výpadek hlavního jídla, které se zde už nevaří. Majka přinesla kočičky z vlastní zahrádky a tak máme základ pro výzdobu velikonoc nečekaně připraven.
    
Poděkování
patří Jiřce za přepravu brněnské delegace a za odvoz břeclavských stopařů tam i zpět. Účast: Anička, Verča, Majka, Miloš, Zdenula, Jiřka a nehrající kapitán Pája. (P.)
FOTO

Obrazek