Jdi na obsah Jdi na menu
 


Bowlingové finále

17. 12. 2009

Vánoční bowlingové finále dopadlo neočekávaným propadem a tak by bylo nejlepší se o něm nezmiňovat. Marně jsme hledali lék na křivou dráhu a nevyvážené koule, nicméně profíci to umí i s těmi a to my nejsme.
Naše nejlepší trojka Tlupáci ve složení Zdenula, Janula, Zdenál obhájila krásné 15 místo a obvykle by to bylo už i na cenu, ale letos byl sponzor ještě lakotnější, než jsme doufali a tak tedy nic. No nic.
Další sestava Sokolíků (Pavel, Jiřka, Blanka, Petr) skončila na překrásném předposledním místě, a bylo by hůř, nebýt Petra, který nám vypomáhal. A to jsem pečlivě vybíral vítěznou sestavu, že?
Kde asi skončilo třetí družstvo Pálaváků (Mirek, Anička, Verča), je nasnadě, ale někdo musí být aj poslední. :))
Bowlingové nebe nám dnes nebylo nakloněno a tak přejdime radši ke druhému tématu, tedy vánočnímu posezení.

Vzhledem k tomu, že jsme strávili pár hodin (opět v silně zahuleném prostředí) čekáním na bowling, tak bylo dost času popovídat si, pojíst, probrat veškerá témata; nálada se povznesla po přípitku becherem a obzvláště pak, když Zdenál načnul i domácí sliovici, čímž obětovat svou vánoční tombolu k obecnému blahu, za což mu budiž věčná chvála. To zas bude v alejích nablito... :)))
No, prý nebylo, některým to dokonce pomohlo k lepším výsledkům, alespoň ze začátku. Blanka tedy, kromě stahování divočáka, umí i vynikající slivovici, což je obdivuhodné!
Zmíněná tombola přinesla každému nějaké překvapení, mimo to Anička a Zdenula rozdaly i osobité dárečky pro každého a dokonce s literárním podtextem, nádhera...
V závěru večera bylo uděleno čestné členství MCT Jůrovi a Jarce, ve formě vlaječky. Tedy, trochu to v B+R zmenšili, inu, i papírem je třeba šetřit :)) ale o to snad bude vzácnější.
Poslední letošní sestava: Anička, Blanka, Janula, Jiřka, Mirek, Pavel, Petr (náš staronový přítel a dnešní host), Verča, Zdenula, Zdenál a živý inventář Probe - Jůra.

Dneškem tedy uzavíráme oficiálně rok 2009, ve kterém jsme uskutečnili vyjímečné množství povedených akcí a nezbývá, než si popřát, aby tomu bylo tak i nadále, za přítomnosti plného zdraví. Tož, ať se daří!. (autor článku:Pavel)

Obrazek


Další foto ZDE