Jdi na obsah Jdi na menu
 


Břeclavský MDŽ

6. 3. 2009

 Oslava MDŽ byla ukázkovým návodem, jak operativně a rychle umíme  něco podniknout. Ne žebychom neuměli aj jiné rychlovky, ale tahle byla s mimořádným účinkem. Hodil se návrh, někdo odpinkl zpátky možné místo, další se nabídl s rezervací... pak chvíli klid, než váhavci váhali a pak už to šlo jako po másle.

Výsledkem bylo posezení v břeclavské Pohodě, nekuřácké restauraci No.1 přímo u rozvodněné Dyje. Chvíli trvalo, než se zatoulané ovečky vrátily z bludné cesty, ukázalo se, že ani přesné souřadnice nepomohly a příště budeme očekávat delegaci hned na nádraží :))

Při dobrém jídle a pití jsme splkli 3 hodiny, nechyběly drobné pamlsky a nečekaně jsme byli sblíženi duplovaným becherem, což byl spontánní počin našich nových členů Blanky a Renka, jakožto forma zápisného, kterou jsme s potěšením kvitovali a po konzumaci téhož je jednomyslně přijali za členy :))) Jako vždycky jsme probrali některé organizační věci, padly návrhy na další ples(Zdenula), pálení čarodějnic (Verča) a jiné.

Zúčastnilo se 8 lidí: delegace z Brna: Zdenula, Jiřka, Blanka,                                    domácí: Anička, Verča, Miloš, Pavel a René.

Všem díky za hezký večer. Fotky ZDE.

(Pája)