Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jarní bowling Brno

15. 4. 2009
Tak jste se konečně dočkali,cyklotlupáčci nedočkaví:)). 1.jarní bowlingový tréning je za námi a přinesl spoustu překvapení.Zdravé jádro cyklotlupy vytvořilo dvě družstva ve složení-TLUPÁCI : Zdeňula,Blanka,Renek a SOKOLÍCI: Jiřka,Mirek,Zdenál.
Nováček Renek přistupoval k tréningu opravdu zodpovědně,nejen,že byl sportovně oděn,ale i ten jeho elegantní styl baletního mistra a přesná trefa...Naše estetické cítění si opravdu "pošušňalo".Druhý nováček Blanka byla z počátku ostýchavá,ale potom jste to měli vidět! Už věřím,že kanec neměl šanci a byl rychlostí kulového blesku ztažen a naporcován:)).My ostatní už tradičně střídavě-oblačno-tu rigól,tu 10-tka.
První kolo skončilo pro TLUPÁKY bodovým ohodnocením: 230,pro SOKOLÍKY: 208.Protože byla celkově malá účast,zmákli jsme ještě druhé kolo ve složení PÁLAVA: Zdeňula,Blanka,Zdenál a MORAVÁCI: Jiřka,Mirek,Renek(pseudonym-Zdenál:)).Výsledky byly mnohem lepší-PÁLAVA: 257 a MORAVÁCI: 256.
Potom nám nechal Jůra jen tak jednu dráhu k dispozici na koulení a to teda byla přehlídka-házeli jsme jako profíci:)).V tuto chvíli byl také odhalen Blančin úspěch.Tajně mi pošeptala do ouška,že je vlastně závodnice:))A tak jí to asi zůstane. Máme už Brbloše,Rejpala,Provianťáka,Posránka....tak proč ne Závodnici?
Pája by z nás měl radost,ale zase nevíme,jestli by to naše sportovní STAAR unesla psychicky:))
Celkově zhodnoceno- opět jsme se dobře pobavili,nerozladila nás ani malá technická přestávka,když vypli proud,ba naopak,neb Zdenál se i přesto dožadoval teplé večeře a naše "milá" servírka z toho dostala málem srdeční příhodu:))
Něco po osmé jsme se rozešli do reality našich domovů.Fotéčky jsou také nějaké,technicky zpracuje Pája.

Všechny zdraví Jiřka.
Foto ZDE