Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kafíčko v Brně

3. 4. 2009
Úderem půl páté se nás šešla většina, jak bylo naplánováno, v naší oblíbené kavárně AIR .
Stůl už byl nachystán a příjemná obsluha též. Blanka se na poslední chvíli omluvila, ale nově přihlášení statečně dorazili, jak slíbili. Brněnské jádro posílil Pavel a Tamara, to břeclavsko-valtické zase Eva. Objednáli jsme si každý dle chuti-vínko, pivko, kafo, míchané nápoje, alko i nealko.
Pomaly, ale jistě se rozproudila debata na tema akce budoucí, hlavně co o velikonocích a pálení čarodějnic (Andulka nám předvedla svůj apartní čarodějnický nos:))), vrátili jsme se i k našemu oblíbenému tematu- ples a kanci, rozdali jsme si pomlázky, opět Andulka nás bavila různými historkami 
"z natáčení", asi bude pasována na našeho dvorního vypravěče), no a aby jsme měli zpestření i jiného druhu, Mireček posilněn nápojem TORNÁDO tak máchal rukama, že převrhnul vynikající kávičku Kofila a potřísnil nejen stůl, nápojový lístek, pomlázky, ale i můj svetřík a to na místě přímo choulostivém -(pravé ňadro). Musela jsem si ho jít zaprát na místní toaletu a protože sušák moc nefungoval, po návratu zpět to vypadalo jako po soutěži missis mokré tričko:)).
V budově Moravského musea právě probíhaly předvelikonoční akce pro děti- pečení a zdobení perníků, malování kraslic, pečení z kynutého těsta, ukázky paličkovaných ozdob.
Tak jsme to také trošku omrkli. Něco po sedmé jsme se rozloučili před Hlavasem a prchli domů.
Přítomni: Pája, Anička, Eva, Tamara, Zdeňula, Jiřka, Mirek a Pavel
Fotečky snad dodá Pája a Anička.

Všechny zdraví Jiřka.