Jdi na obsah Jdi na menu
 


Lázně Lednice

25. 11. 2009

Tak jsme si jeden den řekly se Zdeňulou stop stresu, únavě, obskakování a krmení našich miláčků a vyrazily jsme vstříc relaxu do lázní Lednice.
A musím říct, že hned od prvního okamžiku jsme byly nadšené. Lázeňská budova nová, moderní, ubytování proběhlo hladce, pokoj luxusní. Hned odpoledne jsme vyfásly dvě příjemné procedury, po kterých jsme byly jako znovu zrozené a nejmíň o deset let mladší:)). Večer jsme to ještě završily plaváním v bazénu, kde jsme byly skoro samotinké. Druhý den nás čekaly další procedury, které nás pohladily po duši po ne zrovna hlubokém a zdravém spánku, neboť v postýlkách bylo něco hrozně šustivého, co nás jaksi obě budilo:)). Ale to byl opravdu jediný nedostatek....Poo nás přijel skontrolovat Pája, jestli dodržujeme pitný režim:)). A to my zase jo a nejlépe v místním baru, že...Navečer dorazily Anička s Verčou a hurá do bazénu:)). Tentokráte ovšem jako naschvál bylo dosti plno, lépe řečeno přebabíno. Což ovšem Pájovi vůbec nevadilo:)). Po koupeli jsme ještě chvilku poseděli v baru, Anička nám povykládala, jak ohromovala na břeclavské poliklinice svojí módní kreací "naruby " je in a také jak je poučné si občas koupit Blesk pro ženy:)). Byl to opravdu příjemný večer.
Třetí den nás čekala už jen výborná snídaně, balení, úklid pokoje a cesta domů. Po krásném slunečném počasí byla mlha, ale cestu zpět na našem turbokoštěti jsme zvládly dobře. Nakonec - máme přece obě letecké průkazy, ne?

Všem takový relax doporučují " švihačky lázeňské " Jiřka a Zdeňula
(autor: Jiřka)
(Článek převzat z moravské cyklotlupy s laskavým svolením autorky)