Jdi na obsah Jdi na menu
 


Novoroční bowling Valtice

3. 1. 2009

Na první letošní bowling, organizovaný Verčou, se nás sešlo 10. Po úvodním rozpinkání, kdy se řešila technická porucha, jsme se pustili do toho.
První zahřívací kolo přineslo vítězství Zdenule a nejlepší výsledek i Jiřce; ostatní s rozvahou ladili formu, což se posléze vyplatilo. Zdenula nastavila stovkovou laťku a ukázala, že její perfektní forma z Probe nebyla náhodná.
Druhé kolo bylo pro většinu nejslabší, Jiřka přinesla dvě zprávy, jako obvykle jednu dobrou a druhou špatnou. Tou špatnou je, že se svými 30 body(!) odchází posílit druhou ligu cvrnkáním kuličkama. No, alespoň nejsou tak těžké :)) Tou dobrou zprávou je, že to bere s humorem :)).
Zde jsem vyhrál duel s Květošem, ale s velkou dávkou štěstí.
Třetí kolo bylo vyrovnané s velmi dobrými výsledky; do klubu stovkařů přivítal Zdenál , vyhrál suverénně Květoš; Anička a Lída tady zažily svůj vrchol :))
Čtvrté kolo znamenalo konec Květošovy slávy, naopak Majka, Luboš i Verča zaznamenali svoje nejlepší skóre. Dařilo se i mně a svými prvními a posledními XXX v závěru jsem rozbil bank. I am sorry :-)) Luboše s Majkou vítáme do klubu celebrit :))
Páté kolo bylo kolem pravdy a ukázalo na několik zajímavých jevů:
Pája, Majka, Zdenula, Zdenál, Luboš, Lída i Anička přesvědčivě udrželi své stabilní výsledky, pro Květoše i Verču to bylo pokračování pádu, a konečně pro Jiřinku malé, ale trvalé odražení se ode dna a překvapivé zjištění: soudě podle toho, že od druhého kola se po každém becheru zlepšila o dva body... tož do stovky jí chybělo pouhých 19 becherů :-)))

Do historie vstoupí taky Zdenálovy mizerné začátky, ale excelentní závěry...nebo naopak....jako na houpačce.  Luboš koulí velmi razantně, stabilně a dobře, ale příslovečná kapka štěstí ne a ne se dostavit.., Lídě chybělo taky trochu toho štěstí u jinak velmi kvalitních hodů..atd. Já si stěžovat nemůžu, ale chyběly čisté desítky a tak vítězství bylo jaksi usmolené, těžce vydřené.

Díky za pěkný večer!
Opravné zkoušky budou 7.2.2009 tamtéž.

A zas mi šotek vymazal komentář, zrovna když jsem se tak pěkně chválil...
(Pája)
Fotky ZDE

Tabulka pravdy:

Obrazek