Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ples MZLU Brno

14. 3. 2009

Ples se konal v luxusním HI, v jehož několika sálech byly na place čtyři muziky a v pekle i diskotéka. Drevokocúrska sekce MZLU nás mile překvapila skvělou organizací, na jejímž samém začátku dostaly dámy růžičku a byly odvedeny v doprovodu mladých urostlých lesníků ke stolu, následujících jejich partnery, odvedeni pro změnu sličnými lesními vílami :-))
Tombola byla nebývale bohatá a páni lesníci nešetřili náboji; na uspokojení svých choutek vyplenili minimálně půl revíru Krakonošova a ještě kus Řáholce a nebohými zvířaty se to tu jen hemžilo...
Na pódiu se střídala dechovka Bojané s další skupinou Kapela Night and Day Brno
, která nám zahrála ten pravý džez a rozehřála nás na plné obrátky. Nutno podotknout, že našim dámám to slušelo a i okolní tanečníci pošilhávali tu po pěkné blúzce, tam po pěkném úsměvu, jinde po pěkných očích nebo onam do hlubokého dekoltu :))
V přízemí zase hrála skvělá
Cimbálová muzika Grajcar střídaná pop-rockovou kapelou Pavel Helan a Kapela, jejichž repertoár nám připomněl naše mladé časy.
Na Peklo nám mezi tím vším nezbyl čas a tak máme rest do příště.
 Naše dámy zachovaly dekórum a jak se na takové prostředí patří, objednaly si to nejlepší archivní víno, jako z potopeného Titaniku, čemuž odpovídala i cena. Ale bylo opravdu v-y-n-i-k-a-j-í-c-í!! Další si dávaly značkové červené a pivaři skvěle načepované čepované, které posléze ke všeobecnému smutku došlo.
K jídlu se podávaly zvěřinové specialitky, například opravdu labužnícká "zvěřinová paštička s mandlemi, anglickou slaninou a omáčkou z lesních plodů" jako předkrm, ale porce jako pro vrabce. K jídlu jsme si dali vesměs srnčí kýtu na smetaně s parádní brusinkovou omáčkou a knedlíky, které se rozplývaly na jazyku. Alice neprozřetelně experimentovala s kebabčaty, což byla obdoba mletého masa nejistého původu s následnými žaludečně střevními potížemi, naštěstí jen mírného průběhu.
Zúčastnili se: Dufek's family(L+ L +2+2), Kopera team (Z+Z), tandemy P+J, M+B, R+A a Ivana. Dámy tedy byly v mírné přesile, ale snad se nenudily, než na ně přišla řada :-)).
V tombole vyhrál každý, kdo si ji zakoupil; u našeho stolu se sešli dva divočáci, u vedlejšího zajíc a jiné věcné ceny. Mirkova cena byla propita v okruhu přítomných dam. Při odjezdu byl problém sehnat taxi, které by bylo ochotno odvézt "tři lidi a dva kance", jak bylo v objednávce. Nakonec se odvážlivec našel a všichni byli rozvezeni ke své spokojenosti. BV- jádro se po určitých peripetíích dostalo nakonec taky domů.
Tož jsme se, doufám, dobře pobavili všichni, kdo ne, tak ať rychle něco se sebou dělá.
Poděkování patří našim organizátorům za péči a zajištění lístků a všem za skvělou společnost.
Fotky ZDE
Pája
 

Obrazek

Boha jeho, aké pekné prasce sú to. Škoda ich zožrať, škoda!!