Jdi na obsah Jdi na menu
 


Podzimní bowling

17. 9. 2009

Podzimní bowlingový trénink se konal za totálního nezájmu veřejnosti a tak cyklotlupa opět zachraňovala dobré jméno a čest pořadatelům. Na druhou stranu, měli jsme zase dráhy jen pro sebe a tak jsme mohli mohutně potrénovat a dvakrát se zapsat do soutěže (někteří i víc).

Shodli jsme se na tom, že levá dráha opravdu zanáší, ale záhy jsme si našli své finesy, o čem svědčí dva stovkové hody na této dráze. Ani ostatní nebyli na tom špatně, někdy chyběla ta příslovečná kapka štěstí, někdy to chtělo chladnější hlavu. Překvapila zejména Jarka, která asi doma tajně trénuje, jinak si to neumím vysvětlit.
Probralo se zase kdeco, zejména jsme se však domluvili, že před prosincovým finále si dáme ještě jeden trénink (vymyslela Anička) k doladění formy. Pak prý bude naše vítězství jednoznačné :)) Ve formě jsme byli tentokrát pouze dva (Zdenula 102b., Pája 111b.); ostatním nezbývá, než poctivě trénovat. Tož v říjnu jdeme na to.
Tím nehlavnějším ovšem byl pohodový večer. A vo tom to je :))

Účast opět pouze nejzdravější jádro: Zdenula, Jiřka, Jarka, Anička, Pavel, z povzdálí tomu šéfoval náš kamarád Jůra a spol.

-autor: Pavel-