Jdi na obsah Jdi na menu
 


Únorový bowling

7. 2. 2009

  Ani dnes jsme nezaháleli a u "opravného" bowlingového klání jsme se zúčastnili opět v rekordním množství 10 hráčů a dalších přihlížejících marodů (Pája, Anička, doprovod Markéta). Dal jsem tak možnost vyniknout dalším, a skutečně jste měli výsledky mnohem lepší než minule. Bohužel jste nepřekonali můj letošní nejlepší výkon, což mě zároveň těší :))
Celkovým vítězem dnešního klání se stal Luboš, který zároveň zaznamenal největší skok od minula a zaznamenal svůj osobní rekord 133 bodů. Nutno říci, že bank rozbil až v posledním kole, do té doby suverénně vedla Zdenula.

No a jak se říká, neexistuje poražených, je jen málo kategorií, tedy:
Zdenula - Vítězka v Dámské kategorii, osobní rekord 132b.; a dále:
Qětoš - Vítěz Břeclavské sekce
Miloš - Vítěz Sám nad sebou, osobní rekord 103b.
Zdenál - Vítěz kat. MZLU
Lída - 1. místo v kat. Česká pošta, a.s., osobní rekord 102b.,
Alice - 1. místo v kat. Mikulováci, osobní rekord 113b.,
Verča - 1. místo kat. Valtice, osobní rekord 89b., návrat z ligy kuliček do bowlingu :))
Jiřka - vítěz v kat. Nejlepší střelec (= nejmenší rozptyl); osobní rekord 76b.
Jana - 1. místo za obec Hlohovec, vítěz v kat. Junioři 20+, osobní rekord 83b.
 
Do klubu stovkařů se dnes připsali Miloš, Zdenula, Alice a Lída, potvrdili Luboš, Květoš a Zdenál. A je načase založit klub VIP(130+), kde už nás pár je :))

Únorový bowling se tedy nesl ve znamení probouzení se ze zimního spánku, tudíž zlepšující se nálady a výkonů. Těžko říci, zda to bylo zásluhou skorojarního počasí, sluníčka, prázdných žaludků, hladiny bechera v krvi nebo kombinací všeho. Každopádně jsme se dobře zabavili a zasmáli, někteří byli vysíleni záchvaty smíchu a lihovinou víc, než samotným bowlingem. A vo tom to je!

Pája
Fotky od Miloše ZDE, další postupně TADY.

Obrazek