Jdi na obsah Jdi na menu
 


Uzamykání Prýglu

24. 10. 2009

V pořadí (myslím) už 4. ročník Uzamykání Prýglu se nesl ve znamení společné akce s Pohodáři, jejichž účast jsme spíš jen tušili, než očekávali. Nakonec se ukázalo, že o co míň jsou sdílnější, o to víc se umí semknout jako jeden muž a překvapit svojí početnou účastí.
Nejinak tomu bylo i dnes; a tak jsme se přesně v určenou dobu na určeném místě mohli seznámit s novými (i některými již známými) tvářemi a vyrazit pěšky dohodnutým směrem a trasou okolo Prýglu.

Dnes jsme šli
hned vedle Přehrady, tedy zbytku vody, co po vypuštěném Prýglu zbyla. Naskytly se nám zato nevídané scenérie a pohledy na dno a okolní břehy. Posléze jsme vyběhli na silnici a dorazili na lávku pod Veveří(m), kde bylo další kochání. Pak klasická zkrácená trasa po červené Nad Zouvalkou k Osadě a Kníničkám zpět. Po cestě jsme nezapoměli samozřejmě na focení a další seznamování; pánové se věnovali novým dámám víc než těm svým, ale samozřejmě v zájmu stmelování tlupy :))
Cestou jsme mohli projevit i své ošetřovatelské sklony a někteří i svůj vypravěčský (i jiný) skrytý talent.
Pohodový výlet jsme před koncem cesty zajedli skvělým jídlem v restauraci U Šuláka, někteří naproti U princezny a pak dokončili trasu za velmi příznivého, i když ne slunečného počasí.
Prýgl dnes uzavírali i vodáci a určitě i jiné tlupy; za nás uzavírala nejmladší členka Natálka, která statečně táhla sebe a pomyslný běžec zipu. Prýgl se svým nádherným okolím je tak opět zdárně uzamknut a připraven na přezimování. Nashle tedy na dalších akcích a zejména na jaře opět zde, při jeho otevírání!!
Dík organizátorce Jiřce za skvělou akci a všem za společnost a hezky strávený den a dalším zase za hezky prožitý dvojden v Brně :))

Zúčastnili se:

MCT: Jiřka, Zdenula, Zdenča, Mirek, Miloš, Pája
Pohodáři: Danča, Zdena, Janula+Natálka, Marta, Honza.

Fotky už ZDE a TAM
(autor:Pavel)
Obrazek