Jdi na obsah Jdi na menu
 


Další plovací víkendový den

10. 2. 2008

Tenhle víkend byl trošku náročnější než jsem předpokládala, ale úspěšně se zvládl i s dalším plovacím dnem břeclavského jádra. Vyzvedla mě Verča doma. Já jsem měla jako vždy trošku zpoždění, nestíhala jsem domácí práce a už jsme frčely k bazénu. Musím prozradit, že se z Verči stává pod mým vedením poměrně úspěšná řidička. Jsme se řítily dovolenou rychlostí městem a tu náhle po chodníku mávající Pavel. Jsme ho nabraly a uháněly dál. Při placení vstupného samozřejmě Pavel zase udělal zmatky, protože chtěl rozměnit, aby měl desetikorunu a začal mi tam mávat stovkou. Tak jsem mu dala 5 dvacítek a měl to…..
Jinak v bazénu byl klid, nebylo tam vůbec hodně lidí a dalo se klidně plavat. Verča s Pavlíkem jsou fakt vodní živly a mě prý by měli vrátit polovinu vstupného za prostoje. Ale to vůbec není pravda,se soustavně vylepšuju. Jsem den ode dne lepší a lepší, akorát jsem si dneska nechala vysvětlit povel "plaveme kraulové nožky " , všichni se hýbou kupředu a já stojím na místě. Nakonec jsem zjistila, že kraulové nožky prostě nemám a nikdy mít nebudu, prý s nimi musím víc mrskat a to mi teda nejde. Možná kdyby mi ty nožky mrskaly jako jazýček bylo by to super. Ale není tomu tak, takže mi Verča doporučila, že se na to mám vyfláknout a „ploutvičky “ si dát pod prsa a nožkama mrskat jako žabka.
Jo a v tom bazénu by měli vynalézt nový vzorec na placení vstupného, každý by dostal tachometr a podle počtu odplavaných metrů by platil vstupné.... mě by to stálo nejméně....
Samozřejmostí je, že po bazénu se vždycky ještě dá kafíčko nebo čajíček u mne doma a při tom se rozebere co se bude dít v dalším týdnu. Takže břeclavské jádro nikdy nezahálí a vždycky je připraveno. Nic nás nemůže zaskočit.
A ještě napráskám, že příští týden je zase vyhlášen další plovací den, ale tentokrát tomu bude ještě předcházet „trénink na souši “ v podobě kolečkobruslení. Nevím jestli si to ještě nerozmyslíme s Verčou, abychom na ten týden válení nejely jako z válečného tažení:
Sportu zdar….bez foto.
Anička