Jdi na obsah Jdi na menu
 


Country Silvouš 2008

31. 12. 2008

Je už tradicí, že Silvouše trávíme v Brnisku; letos díky Zdenálovi byl zajištěn program a tak jsme se po počátečních organizačních zmatcích - za které mohu samozřejmě já - přesunuli na místo činu, tedy do restaurace u Baláků až hen kdesi v Krpolu.

Zde v docela příjemném prostředí u kvalitní country v podaní skupiny J.A.N.E se rozproudila zábava, prokládaná házením kloboukem, tombolou vlastní i oficiální, dobrým jídlem i pokecem, ale především dobrým tanečkem, dokonce i Miloš zapoměl na lov místních děvčic a pochvaloval si vitálnost těch našich :-)). Zdenál jako jediný rozděloval svou přízeň spravedlivě mezi všechny dámy, Luboš byl trochu zdrženlivější, Miloš si oblíbil Majku a Lídu a já jsem si po létech klidu parádně zakřepčil s příjemnou Zdenulou. Dojemné, jediné oko by nezůstalo suché :-))

Zábava nebrala konce a když nás vyhazovali, teprve vítali Nový rok v Brazílii :)) Jelikož byla furt dobrá nálada, chtěli jsme ještě na diskošku o patru níže, do subterrainu, odkud se linula hlasitá hudba. To byla ale herna a tolik peněz nám zase nezbylo :-))). Nu což, jdeme na kešky nebo do hajan? Únava se projevila a tak rozhodnutí bylo jasné. Venku jsme si ale neodpustili důstojný novoroční zpěv; z pohledu nezasvěceného spíš nedůstojné novoroční hulákání. Totéž jsme zkoušeli i v autobusu, zde jsme to ale trapně nedokončili. Než jsme se dopravili do Domečku a ulehli, bylo už brzké ráno a kdyby nebyl svátek, normálně by někteří už nenormálně vstávali do rachoty, prinejmenším Jiřka, jak je všeobecně známo :)).
Po krátkém spánku ještě přišla popřát Jiřka a při kafe od Žida jsme posnídali a pak zvedli kotvy, páč jsme ještě měli před sebou málo úspěšné novoroční keškobraní a cestu domů. A pak dohánět spánkový deficit.
Majce se splnili předpovědi, s kterými strašila předem a skončila na zemi jak široká, tak dlouhá. Naštěstí to ale "dopadlo" ještě poměrně dobře.

Tož Silvouš se vydařil a my už začínáme vymýšlet, jaké kulišárny vymyslíme na dalšího, letošního :)).

Osoby a obsazení:
V hlavních rolích:
Poslední kowboy aneb Cyrano z Bergeraku: Zdenál
Sheriff aneb Lovec skalpů: Miloš
Dáma s kapesníčkem: Majka
Rybana: Lidka
Křemílek: Alice
Byznismen: Luboš
Beruška: Zdenula
Brouk Pytlík: Pája
a další
Interiéry: Restaurace U Baláků
Exteriéry: Brno Krpole
Sídlo štábu: Domeček, Vincky
Zvuk: country skupina J.A.N.E
Kamera: Pája, Miloš
Masky: Alice, Majka
Režie: Zdenula
Special thanks to:

Taxi "Yellow sršáň":

Pája

Hlavní stan štábu:

Jůra

alias

Icebeer1

Main sponsors:

Zdenál, Luboš
Autor: Pavel

Obrazek

Obrazek

fotomontage

Další fotky

ZDE

a

TADY