Jdi na obsah Jdi na menu
 


Devátý vinohradský bowlingový turnaj...

18. 12. 2008

   ...byl prodýchnut předvánoční atmosférou a taktéž ztěží akceptovatelnou kouřovou clonou. Sešlo se nás jen několik, přesto jsme se, doufám, dobře pobavili, pojedli, pokecali i si zahráli.

Kromě bowlingu - o kterém bude ještě řeč- jsme taky probrali věci příští i minulé, soukromé i pracovní. V přípravě jsou tedy Silvestr v Brně a Novoroční bowling v Břeclavě. Pohovořili jsme krátce aj s Jůrou, zajistili Domeček, tedy Silvestr může proběhnout tak, jak si představujeme. Podrobnosti ještě nejsou známy, ale team Z+Z už na tom pracuje :-). Kmotrou Břeclavského bowlingu bude Verča.
Zdenál jako jediný zachoval dekórum cyklotlupy a přifrčel si to na svém legendárním neukradnutelném rakovi ; kličkujíc mezi auty a kapky a zřícenej z vinohradského kopce už z dáli připomínal vodníka :-).
Anička nachystala pro nás překvapení jak to umí jen ona a obdarovala nás malými dárky, které nás potěšily.


Bowling u družstva Sokolíků ještě v půli vypadal rozpačitě a výsledky věštily os(t)udný propadák. Ale to jen do chvíle, než jsme přišli na finesy zdejší dráhy a nově dosekaných koulí. Pak se Bowlingová Štěstěna
usmála, vyslala paprsek přes kouřovou clonu a následovala série Jiřčiných excelentních desítek ; záhy jsem jsem se probudil i já a vše dobře zúročil; tak jsme to dotáhli až do konce. Zdenál se držel svého zlatého středu, nicméně štěstí bylo už vyčerpáno. No, na takového chlapa to mohlo být aj lepší, ale budiž.
Sokolíci tak s 273 body získali 14. místo a zároveň první losovací o ceny. Krize očividně zasáhla aj Černou Horu coby hlavního sponzora turnaje, přesto hra i ceny potěšily.
Co se dělo v táboře Tlupáků přesně nevím, jisté je, že s 213 body 
získali čestné 19. místo, což je samozřejmě pouze otázka náhodného složení družstva; zde své špičkové kvality opět potvrdila Zdenula, naopak Verča s Andulkou sestupují do Divize cvrnkání kuliček :-)), zato ale můžou očekávat nebývalé štěstí v lásce.

Individuálně tedy Pája 121 (se neskromně musím pochválit),
Zdenula 89, Jiřka 84, Zdenál 68, Verča 64, Anička 60 bodů.
(Pája)
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Protože si každý svůj foťáček šetří, aby se mu neopotřeboval, povedlo se pouze pár fotek.

Obrazek