Jdi na obsah Jdi na menu
 


Geocache 3

13. 2. 2008

Dnešní mrazivý den by nebyl plně využit, kdybych si k večeru nevzal do hlavy pěší procházku. Tak jsem vyrazil svižným tempem, páč večerní mlha se už hlásila a já chtěl ještě stihnout tu geocache "Za Starú Břeclavú" jak se to odborně nazývá. Cesta od Tesca k Ladné byla plná aut, ale občas byla aj pauza, a zrovna takovou jsem využil, když jsem asi v půli cesty do Ladné pátral po schránce. Sice byla tentokrát mikro, krabička od filmu, zato velmi dobře zaměřená v mapě a tak jsem zaznamenal, po včerejším neúspěchu, konečně bod. Mimochodem, to jsem se snažil vybrat Mikulovský zámek (zatímco mi opravovali autíčko), ale asi nemám ještě ten správný "geočich" na tyhle věci, a kromě toho, občas potřebuje člověk studenou sprchu, aby mu sláva nestoupla do hlavy :))
Takže moje skóre je 3:1, zatím, a na ten Mikulov se mrknu časem, až budu mít víc času, přístroj nebo pomocníka.
Jinak jsem získal další oběť, moje geokač(er)ka se již zaregistrovala a strašně se těší, už si sbírá předměty na výměnu :-)) Třeba začneme zrovna na tom zámku.

 

 

Komentáře

Přehled komentářů

Sprdunk

(Anička, 15. 2. 2008 21:31)

Tak po "sprdunku" jdu dočíst všechno co je tady napsáno, abych byla v obraze, když se o mě někde mluví beze mne a taky, aby ze mne někoho neranila mrtvice.......