Jdi na obsah Jdi na menu
 


Koulení kola z Lednice do Brna (III)

5. 10. 2008

Tradiční, již III. ročník "koulení" se odehrál v tuto sobotu. Původně byla přislíbena hojná účast tlupy, kterou jsem si prozřetelně pojistil přizváním geokačerů. Nakonec jsme reprezentovali tlupu pouze dva a celková atmosféra se nesla v duchu keškobraní. Připojuji ohlasy našich nových geopřátel:
"Sice sme cyklovylet nejeli, ale za to sme kouleli. Byla to super akce a jsem z toho nadsen a i me nohy jsou z toho nadsene :D Dojeli sme jako 14. v case 5:54:36 a jsme spokojeni velice. A priste se zucastnime asi jako cyklo jezdci. Diky za akci :)" (strejdaCZ)
"
...Díky za opravdu pekne vyvedenou akci na který sem nabral plno zajímavých postrehu pár fajn kamarádu kterí se mnou lovili :-) a poznal peknej lán cesty kterej opravdu stojí za to...
Jen více takovýchto príma akcicek..."
(DrakMrak)
"
...Moc se mi líbí originální nápad s obousmernou multinou, jiste to ocení kaceri z jihu i ze severu. Díky za peknou multikešku." (vulpo)
"
Podarená multina. Lovil jsem ji behem Cykloeventu Birkovo kolo, takže jsem nakonec projel na kole celou trasu. U finálovky se nás šešlo nekolik, takže jsme nakonec skoncili v Židlochovicích v hospudce, kde jsme si pekne pokecali. Pekné to bylo, díky." (tonda_BM)
"
Byl jsem jeden z koulecu za DRTIKOL team. Event jsem absolvoval, ale ríkal jsem si, že na cache nebudu mít cas tak ji asi neodlovím. Po ceste kousek od cache me dojela jedna sympatická dáma a ta mi s cache pomohla. Nadjel jsem si na kole a zrovna tam logovala skupinka v niž byl i muj profesor z fakulty informatiky (neznám prezdívku, ale tímto ho zdravím ;-)) a požádal jsem je jesli mi tam nenalepí tu nálepku, že hrozne spechám :-). V tom už jsem musel vybehnout a vystrídat kolegu s koulením a upalovat smerem do Brna. Fotky pridám, ale až zítra dnes už na to nemám sílu. Díky za takovou rychlo cache (asi moje nejrychlejší v historii)
PS: Dojeli jsme osmí v case 5:32:38"
 (Macounek)
"
Týmový odlov v rámci stejnojmenného cykloeventu. Projeli jsme si celou trat z Lednice do Brna, najeli spousty kilometru, nalezli spousty pekných kešek, vcetne této, za kterou patrí velký dík. Zhruba v pulce trati jsem utrpel pomalý defekt a jelikož se mi nechtelo opravovat, užil jsem si až do Brna nekolik dofukování :) Koulece drevených kol jsem obdivoval, fakt parádní výkon a zajímalo by me, jak dopadlo to utopené kolo, jehož lov z reky jsme cestou videli :)" (vkrejci) a.t.d.
Pokud nerozumíte některým pojmům, neřešte to. Vše pochopíte, až se stanete geocacherem :-))
A jak pokračovala akcička dále? Nutno podotknout, že na startu nás pozdravila a podpořila Anička. V cíli nám zase s baťohy "píchla" Jiřka a pro zbloudilou Alici zašla Zdenula. Jiřka mezitím stihla ještě napéct skvělé rohlíčky a vyzvednout klíče od Domečku, Zdenula zase zvládla objednávku bowlingu... Tak jsme se pomalu scházeli do Probe, kam dorazil ještě Zdenál a nečekaně také Lída s Lubošem.... a čekaně nedorazili další lidi... Vše jsme zas náležitě probrali a prodrbali, navíc jsme dali bowling, na kterém se nám všem mimořádně dařilo. Ale nastupující fyzická a společenská únava už nedovolila některým členům setrvávat déle, než bylo nezbytně nutné a tak jsme se odebrali rychle do svých pelíšků.
Na druhý den jsme s Majkou ještě nerušeně lovili kešky, mezitím odevzdali klíče a pokecali s Jůrou a rozloučili se s Jiřkou... a hurá tadam...tadam...tadam.. na vláček. Podle mého skromného názoru jedna z nejvydařenějších letošních akcí.
=Pavel=

Obrazek

Další fotky ZDE