Jdi na obsah Jdi na menu
 


geonemoc propuká

9. 2. 2008

Jak jsem už v předešlém článku předeslal, vydal jsem se dnes na lov mé první (geo)kešky.
Jelikož jsem moc nedoufal v úspěch, jsem si připravil hned dvě varianty: Apollo a Janohrad. Ale přeci jen, tahle místa znám velice dobře a hlavně jsem byl zvědav, jak se to asi ukrývá a co krabičky obsahují.
Jak jsem dorazil na Apollo, jsem si všiml podezřelé dvojice, která stála u místa, kde jsem předpokládal schránku. No všude liduprázdno, pár pejskařů u hráze a tihle přišli obdivovat kulturní památky v únoru, nějak divné.
Geonemoc se začala projevovat v pochybnostech, zda jsou to opravdu (geo)kačeři, nebo (geo)mudlové. Co takhle sledovat je, jestli hledají schránku? To by nebylo fér. Tak jsem si dal kolečko kolem půlky Apolla a jak jsem se vracel, podezřelá dvojice byla konečně na odchodu. Abych zas nebyl nápadný, hrál jsem si u vody s kamínky jako malé dítě:-)) než odešli. Pak jsem hned vyrazil a asi po 5 minutách jsem to našel. Můj první nález!! Otevřel jsem krabičku, vyndal zápisník a napsal zprávu. Předemnou tu byl někdo včera, takže dnes mě nikdo nepředběhl. Uvnitř bylo pár věcí na výměnu, přívěsky, nějaké hračky z Kindervejce a pod. Nebral jsem nic a rychle jsem dal kešku na původní místo a dobře zamaskoval. Povedlo se. Seděl jsem na zemi a užíval si pocit vítězství :))
Sláva mi stoupla do hlavy a tak už jsem se suverénně, jako bych měl vybratých tisíc keší, vybral na Janohrad. I tady jsem jako doma a tak se nebylo těžké zorientovat podle mapy.
Turisté, zajisté...., nic netušili a tak jsem se nenápadně projel okolo Janohradu jakože mě dnes mimořádně zajímá, kdy se otvírá a jaký je návštevní řád :)).
Místo bylo opět velice dobře zaměřené, šipka na mapě byla na metr přesně tam, kde, jak jsem záhy zjistil, byl aj poklad. Tentokrát v šroubovatelné půllitrovce, pero ovšem bylo zmrzlé, naštěstí nosím, jako správný geokačer, své vlastní :))). Opět jsem učinil zápis, pochválil autora i sebe, nic jsem nebral a vše uložil na původní místo. Tady jsem udělal aj pár záběrů z mobilu, ale chvilku potrvá, než najdu kábl.
No supr, že by to bylo tak snadné? No uvidíme příště, až se vydám se svými (geo)dětmi na Kopeček, nebo (geo)příteli na Pálavu :)))
Tak sedám na - teď už mé (geo)kolo - a frčím domů, čeká mě ještě nějaká práce a hlavně napsat
(geo)log do té Emeriky, aby celý svět viděl, jakože jsem to našel, aby se mohla ikonka schránky na mapě přeměnit na smajlíka a mě se připsaly na můj účet hned dva první  (geo)body.
pgnext
Mé první dvě kešky se změnily na smajlíky:
Obrazek
 

Komentáře

Přehled komentářů

":o))

(Zdenula, 10. 2. 2008 20:51)

jasááááááááááán uvidíme

antivirus

(Pavel, 10. 2. 2008 12:42)

no super, takže se mi vyhýbat nemusíš. Ale uvidíme, co ti ostatní :)

má smůlu ta tvá nemoc GEO

(Zdenula, 10. 2. 2008 12:13)

proti ni mám antivirus hihihihi ":oD

jen klídek

(Pavel, 10. 2. 2008 11:11)

zůstanu s váma a nikdo mě nepřinutí mluvit ani myslet po amerikánsky :))
Ale bacha, geonemoc je - prý - strašně nakažlivá, šíří se zcela nekontrolovaně vzduchem, internetem, mobilem a dokonce i hlasem od postiženého, a časem přechází do konečného stadia geošílenství a není zatím na ni lék.
Jediná prevence je vyhýbat se postiženému kilometrovým obloukem, nevycházet vůbec ven, zničit internet, mobily a gépéesky a aj tak to není 100% jisté :-))))))

se mi zdá Pájo, že tě vidím

(Zdenula, 10. 2. 2008 1:54)

že ses do toho zakousl Pavli ach jo máme šerpu zakouslýho do amerikánského výmyslu, jestlipak teď nebudeš hledět a myslet amerikánsky a my ostatní ti nebudem stačit anebo bude to náš starý dobrý Pája, šerpa a šéf hahahahahahahahahahahahha...tak co včil Pájo, hodíš na náš bobík a budeš repre anebo zůstaneš dole na zemi a věrný své tlupě ";oD