Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mikulovský Bowling

22. 11. 2008

Dnes ráno se ještě chumelilo a malinko přituhávalo a nebylo jasné, jaké počasí bude dál. V jednu hodinu jsme se vydali od židenického dělnického domu ,dík Mirkovi, bravurnímu řidiči :), směrem k Mikulovu a bohužel jen sami dva, páč Jiřinka nám ochořela. A to nás už SMSkou bombardoval Pája, že už tlačí zelí :) a že se taky pomalu chystá na cestu. Ale to už jsme přijeli k Majce, která také příliš nehýřila zdravím. Za chvilku se ohlásil Miloš a my se všichni vydali na zdolání mikulovského kopečku a kousek pod ním se k nám připojil i Pája.

Vylezli jsme na Kopeček a prohlédli jsme všechny stavby a stavbičky, co se tam nacházejí. Slunce nevydrželo a asi bylo taky zvědavé :), co se kde děje a vykouklo z pod mraků a posvítilo si na nás. Pěkně se odráželo od krystalků sněhu rozsypaných v jemné vrstvě po trávě. Bylo vidět daleko široko. Pěkně jsme to obešli, viděli jsme i kamenolom a od něj jsme se vraceli kolem sklípků a pak jsme se už schovali do tepla hospůdky.

To už se blížilo 16 hodin, na kdy nám Majka objednala bowlink. V hospůdce na nás už čekali Anička a Verča s Květošem, a tak jsme se dali všichni do koulení. Po hodině koulení jsme ještě chtěli posedět a popovídat, ale nebylo kde, bylo plno. Proto jsme se vydali do jiné hospůdky, kde jsme ochutnali víno a dali si malou mňamku a povídali a povídali. V 20 hodin jsme se s Mirkem museli zvednout k odchodu a dali se směrem k Brnu.Toť asi vše, opět bylo moc prima, díky všem za krásné odpoledne a večer a nejvíc, "hostitelce" Majce a Mirkovi za odvoz.
(Zdenula)
------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tož, řečeno je vše a moc hezky, a jelikož byl bowling hlavním hřebem večera, dodávám tedy výsledky a k tomu mé subjektivní komentáře:

Zdenula 93 b.
Venku chumelilo, ale Zdeňulka to tam šupala jakoby se nechumelilo :))
Několik desítek za sebou ji přineslo triumfální vítězství. Pukrle před tímto výkonem!


Květoš 90 b.
Květoše neznáme, ale až ho poznáme, možná budeme taky čubrnět! Prý to hraje podruhé v životě, jo povídali že mu hráli...

Pája 76 b.
Bronz mi zajistil až prémiový hod díky poslední desítce, jinak bych skončil v pr..opadlišti dějin


Miloš 72 b.
Stabilní Milošovy hody mu zajistily bramborovou medaili, nebýt pár kixů mohlo to být krapět ještě lepší, než jsme doufali.

Majka 70 b.
Počáteční vedení se nemohlo nechat bez povšimnutí, ale pak jsem ji začal fotit a to ji (prý) rozhodilo. Její potenciál je ale obrovský a ještě nám ukáže, zač je toho loket!


Verča, Mirek 67 b.
Životní výkon Verči mile překvapil, dokonce i koule už došla až na konec a to svižným tempem cca 9,6 km/h, zdejší dráha a Květoš jí očividně prospívají.
Favorizující Mirek byl tentokrát něč(k)í(ý)m rozhozen, to nám musíš vysvětlit, půjdeš na kobereček!


Anička 58 b.
Kdepak zůstaly ty stovkové výkony z Probe?
Aniččina křivka je zlomenější než Londýnská komoditní burza, což zároveň naznačuje, že nám ještě může ukázat záda! Už aby to bylo...

(Pavel)

Foto ZDE

Obrazek