Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pivní muška III

12. 5. 2008

Dnes jsem hodil echo Andulce, zda-li pak má, jakožto 5. kolo u vozu, čas, sednout na kolo a udělat pivní mušku. Pro jistotu jsem zajistil pivo a tak jsem doufal, že ji to naláká. Kupodivu, přestože (opět) vařila, písnula že za chvíli bude hotovo a tak jsme se sešli. Sedli na kola a vyrazili na Janohrad.
Cesta ubíhala víc než rychle a za chvíli jsme tam byli. Teď k večeru tam bylo jen pár lidí. Otevřeli jsme a vychutnávali pivo, vychlazené a přivezené v mém novém chladícím boxu, který jsem tímto testoval. Za chvíli se k nám přifařila jakásik "sósédka" a baby se daly do řeči, prý na chvilku. Tentokrát jsem se cítil jako 5. kolo já :-))Nechtěl jsem buzerovat, tak jsem si šel lehnout do trávy, pozoroval mraky a vlaštovky... Pak mi ale začlo být zima a dal jsem signál k odchodu. To už se Anička loučila, ale trvalo to nějak dýl a tak jsem šlápl do pedálů. Tož zítra prý pojedeme zas, na kopřivy, na které se chystáme už měsíc. Souhlasím pouze za podmínky, že nikoho nepotkáme, jinak prchám :-))
Udělali jsme pěkných 16 km a víc, dnes rekordní rychlostí 18,6. Nakonec jsem se ani nedozvěděl, co vlastně vařila, třeba se zítra pochlubí.

=Pavel=