Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sraz v bazénu

20. 1. 2008

Tentokrát zdravé břeclavské jádro zasedalo v bazénu.
Teda obrazně řečeno, jinak bychom se museli potopit s nějakým závažím a aj tak bychom tam mnoho nenamluvili.:-))
P počátečných štrapáciích
v lednických lázních, kde na recepci panuje pořád ještě- a totální - chaos, jsme se radši přesunuli do břeclavského kryťáku.
Jelikož jsme se neflákali a plavali, nebyl čas na nějaké dlouhé plkání.
Proto jsme se preventivně objednali u Andulky na kafe a ona s tím preventivně počítala :))
U kafe jsme tedy pokračovali v zasedání, kde jsme probrali hlavní bod programu - co si vzít na sebe na ples.
A jelikož Andulka má doma bohaté depozita z dřívejších dob, které padnou Verči jak ušité, došlo aj na zkoušení šatů. No musím říci, že to holkám, i když je čerstvo po Vánocích, docela sluší. A Andulka je po zásluze povýšena do funkce výstrojního náčelníka :-)

=pgnext=

Obrazek

Obrazek

 

 

Komentáře

Přehled komentářů

No konečně

(Anička, 15. 2. 2008 21:42)

jsem se dostala tam kam mi bylo nenápadně naznačováno a zjistila, že mám další funkci. No tak ti teda Pavli díky, to abych z toho depozita nic nevyhodila co se může v budoucnosti hodit, v tom případě mi budou muset nafouknout byt nebo si budu muset pronajat nějaké prostory coby depozitní sklady.Čtu to postupně článek po článku, abych byla v obraze a budu sem chodit pravidelně, určím si i den... na maily mám pátek....

mlčení je souhlas

(Pavel, 15. 2. 2008 1:24)

no tak už to chodí: člověk napíše článek, a nic. Pak se ním pochlubí, a zase nic. Pak navede někoho až k samotnému článku, a do třetice zase nic.
Pak opatrně naznačí, že evetuálně očekává komentář a co si myslíte že se stane? ?? Já vím, že mlčení je souhlas, a někdy je dost těžké vypotit ze sebe nějakou myšlenku.