Jdi na obsah Jdi na menu
 


Bowling Brno

18. 3. 2010

Autorský článek Jiřky převzat ze stránky MCT:

Tak i když Pája předčasně zrušil jarní bowlingový trénink v PROBE, zdravé brněnské jádro se nenechalo odradit a přece jen se sešlo. A nakonec jisté okolnosti dopomohly k tomu, aby se zúčastnil i on sám a opravdu úspěšně reprezentoval ty svoje ovečky od Břeclavi:)).
Nejdříve jsme trochu poklábosili u stolu, občerstvili se, rozdaly se lístky na páteční ples a potom se přesunuli k dráze. Je vidět, ze jaro opravdu ťuká na dveře, hormony se bouří a dobrá nálada dělá s lidmi divy :)).
První kolo bylo sice takové " rozkoukávací", teda pro některé, ale potom se hra rozjela jako po másle. Pájovi se dařilo a radoval se jako malé ditě :)). Vygouml totiž, kudy vede cesta přes hrboly ke kuželkám :)). A nakonec mohl říci známou větu - přišel jsem, viděl jsem, zvítězil jsem! I Zdenál se dočkal svých desítek (možná to bylo změnou iontového nápoje a to na pravého, nefalšovaného Kozla). No prostě s desítkami se roztrhl pytel, i já dokonce přehoupla svoje dlouhodobé maximum, dařilo se i Mirkovi, Blance, Zdeňuli.
Jaruška měla výborný začátek a konec:)). Valča se také nevzdávala a vložila do hry vše. Jednou jí koule poslouchala, jindy zase ne. I Evka s pochroumaným ramenem přispěla jednou koulí do mlýna :)).
Podtrženo, shrnuto - vydařená akce. Děkuji ještě jednou Jurovi, který nám zarezervoval stůl i dráhu.
Zúčastnili se: Jarka, Evka, Zdenál, Zdeňula, Pája, Mirek, Jiřka, Blanka, Valča

Jiřka

Fotečky :

Výsledky, aby to vítězství více vyniklo:))
1 Pája: 109
2 Jiřka: 90
3 Zdenál: 91
4 Valča: 64
5 Blanka: 65
6 Jarka: 40
7 Mirek: 92
8 Zdenula: 80