Jdi na obsah Jdi na menu
 


Repre ples MZLU

19. 3. 2010


Převzato ze stránky MCT:
Dlouho očekávaný ples (Brno, Hotel International) se stal skutečností a my v nevídané sestavě nechyběli ani letos.
Tentokrát jsme zasedli v dolním sále u cimbálky a rock-popové skupiny, objednali si víno z potopeného Titaniku (soudě dle ceny), ale luxusní prostředí vyžaduje i luxusní činy, a tak jsme se po chabém úvodu a vynikajícím jídle protančili až k tombole a mimořádně zakoupili 2 dávky, což byl prozřetelný nápad Jiřky, který nám přinesl hodnotnou výhru v podobě bažantů... super!
  Tančilo se ostošest, na výběr byly dvě podia s celkem čtyřmi kapelami; tentokrát žádná dáma neseděla víc jak dvě minuty a tak, i přes některé organizační zmatky, zavládla plná spokojenost.
Naše dámy, i když svorně tvrdily, že "nemají co na sebe", přecejen nakonec došly oblečené :)) v překrásných šatech s odvážnými detaily a vůbec jim to celkově slušelo, a tak s noblesou sobě vlastní důstojně reprezentovaly nejen sebe, ale i své šedé, i když prý elegantní protějšky :))
Organizátoři to dnes mírně ošulili; inu, krize je krize, zvedly se daně a tím i ceny, ušetřilo se na kvítku pro dámy a organizačně chyběl ten lesácký duch, slavnostní průvod, ani peklo neotevřeli; nu což, je to dáno lidmi a tentokrát to někdo mírně nezvládl. A tak hotel dostává přezdívku Hotel Irrational :)).
Škoda, no... přesto nelze litovat a dobrá společnost a příjemné zážitky nám zajisté vše vynahradili.
Dík patří Zdenule a Zdenálovi za předkup lístků a organizaci, sponzorům za bohatou tombolu, hudbě za přesvědčivé výkony a všem za příjemnou společnost.
MCT důstojně reprezentovali: Zdenula, Zdenál, Pája, Jiřka, Blanka, Mirek, Janule, Pavel, Miloš, Marta, Luboš, Lidka, Veronika, Ivoš.
K tanci a poslechu skvěle hrály:
Dolní sál - střídavě:
- Pavel Helan a Kapela
- Cimbálová muzika Grajcar
V horním sálu střídavě:
-
kapela s Čunkovým dvojníkem Night and Day Brno, a
-
dechovka Bojané
------------------------------------------------------------------------------------------------
Fotéčky zatím neúplné ZDE
Pavel/pgnext/