Jdi na obsah Jdi na menu
 


Valtické čarodky

30. 4. 2010
Přejato ze stránek MCT:
Třetí valtické
Čarodky u Verči® :)) proběhly opět v klasické sestavě za velmi teplé filipojakubské, nebo také Valpuržiny, noci.

Dokonce tentokrát hned se dvěma půvabnými čarodějnicemi, jež přivedly své masky k dokonalosti, například Aniččino motorové koště s gelovým sedátkem a blikačkou, nebo Jiřčin svítící nosánek :))) I obětní čarodějnici jsme nachystali špičkovou, kromě dederonových šatů z DDR, jejichž záludnost jsme spoznali teprve při pálení... Třetí čarodějnice Verča
se ukázala jako skvělá hostitelka, ostatně jako vždycky; tentokrát ale nachystala špičkové víno z vybraných bobulí a občerstvení, oheň už vesele plápolal než jsme dorazili a poté, co jsme obdrželi zprávu, že víc nás nebude, přišla na pořad večera hlavní bašta- ve formě pečené kachny se zelím a špekovo houskovými knedlíky! Mňááám!
Dobré jídlo
nás zasytilo natolik, že jsme už dál neopíkali nic a po zalití kvalitním pivem nebo vínem jsme postupně upadali do letargie, ze které nás probrala až blížící se půlnoc s upálením naší čarodějnice a pozor!, tentokrát s kompletním líbáním pod rozkvetlou jabloní či broskví.

Pak už následoval rychlý úprk domů, páč únava a skvělé jídlo udělaly své a přecijen, zítra je také den a na ten máme nachystán cyklovýlet a v rámci bezpečnosti práce je nanejvýš vhodné, aby jsme byli alespoň trochu odpočati. Kromě už vzpomínaných hlavních postav byl přítomen Pavel.
FOTO
=Pavel=